RENPOWER-Ukraine-2019

Біоенергетична асоціація України (БАУ) рада повідомити, що ми приєднуємось до Euroconvention Global та майбутнього RENPOWER Ukraine 2019: 2-ї Конференції інвесторів у ВДЕ та енергетичну інфраструктуру".

Дата та місце проведення: 31 січня, 2019 р., готель InterContinental Kyiv, вул. В. Житомирська 2а, Київ, Україна.

Раніше цього року відбулась перша конференція, у якій взяли участь 150+ учасників з 28 країн, і яку всі запрошені гості оцінювали як ефективний інформативний захід, який послужив B2B-платформою та зібрав головних гравців енергетичного сектору України - регуляторів, органи влади, стейкхолдерів та приватний сектор.

Голова Правління Біоенергетичної асоціації України, Георгій Гелетуха, знову запрошений до участі в роботі панелі спікерів та обговорення досягнень і потреб сектору, а також рекомендацій розробникам політики під час дискусійних панелей з іншими експертами галузі.

Сектор ВДЕ дуже динамічно та швидко розвивається, а це вимагає, щоб всі учасники були добре інформовані та в курсі регуляторних, інституційних та технологічних змін, що впливають на його розвиток. Ми віримо, що на цей раз "RENPOWER Ukraine 2019: 2-а Конференція інвесторів у ВДЕ та енергетичну інфраструктуру" знову стане дуже цікавою B2B-платформою, де посадовці та експерти енергетичного сектору поділяться знаннями і досвідом, а також рекомендаціями щодо подальшого розвитку ВДЕ у 2019 році.

Члени БАУ матимуть перевагу від 15% знижки на участь та до 30% знижки на варіанти активного спонсорства.

Для РЕЄСТРАЦІЇ та отримання детальної ПРОГРАМИ, а також інформації щодо можливостей спонсорства звертайтесь за контактами нижче:

Preslav Bobev, Director, Bratislava Office, pbobev@euroconventionglobal.com, Tel.:+421 257 272 856, Mob.:+421 905 107 703.

Дата: 6-7 лютого 2019 року
Розташування: Мадрид, Іспанія 

Дводенний захід об'єднає ключових зацікавлених сторін з усіх напрямків водневої промисловості для обговорення необхідних економічних та інфраструктурних інновацій задля розвитку сталого енергоносія майбутнього. Ключовими дискусіями охоплюватимуть питання монетизації, впровадження новітніх технологій, оптимізації використання матеріалів, виробництва та транспортування.

Основними завданнями галузі є:

 • Знизити вартість виробництва систем паливних елементів
 • Збільшити електричну ефективність та довговічність використаних різних паливних елементів
 • Використання водню - як допоміжного засобу при впроваджені поновлюваних джерел енергії

Тематика Саміту охоплюватиме такі питання:

 • Огляд фактичного ринку водню та паливних елементів
 • Можливості, представлені "водневою" політикою та нормами ЄС
 • Витрати при розвитку технологій
 • Декарбонізація енергетичних галузей з використанням водню
 • Збільшення внутрішньої ефективності використання паливних елементів
 • Регіональні ініціативи зеленого водню
 • Застосування водневих паливних елементів в автомобілях
 • Декарбонізація важких галузей логістики
Інформаційну брошуру з програмою Саміту Ви можете переглянути тут.

Більше інформації Ви можете переглянути на сайті Саміту.

biomass-trade-summit-europe-2019.jpgДата: 20-21 лютого 2019 року
Розташування: Роттердам, Нідерланди
ACI з радістю запрошує Усіх на Саміт з торгівлі біомасою в Європі. У заході візьмуть участь провідні керівники та експерти сектору торгівлі біомасою, виробники біомаси, енергетичні компанії, політики, консультанти, новатори та провідні аналітики ринку, для того, щоб обговорити останні проблеми та події в галузі. Дводенна подія дасть змогу Вам ознайомитись з останніми законодавчими змінами в галузі, а саме: Директивою по відновлюваним джерелам енергії (The Renewable Energy Directive RED II) та програмами із сталого використання біомаси (Sustainable Biomass Program SBP); із існуючими системами сертифікації біопалива; із питаннями: сталості роботи з біомасою, транспортування та логістики біомаси в екологічному контексті, майбутньої перспективи ресурсу біомаси, а також довгострокових економічних та інвестиційних стратегій.

Website: https://www.wplgroup.com/aci/event/biomass-trade/

Брошура Саміту (англійською)

Теми Саміту:

Читати далі

Дата: 26-28 лютого 2019 року
Розташування: м. Вельс, Австрія

Кожного року на конференції збирається понад 450 учасників. Це робить Європейську пелетну конференцію найбільшою щорічною подією сектору пелет в світі.

В рамах конференції відбудуться:

 • Світовий інноваційний пелетний форум (World Pellet Innovation Forum);
 • Подія "Світові новини пелетного ринку" (Pellet Market News Worldwide);
 • Екскурсії на підприємства з виробництва пелети та дерев'яної тріски;
 • Стендові доповіді.

Конференція "European Pellet Conference 2019" це поєднання: конференції (що включає доповіді на теми: технологій, ринків, політики, фінансування, досліджень) та інтерактивних заходів (масштабна виставка з відновлюваних джерел енергії з більш ніж ста учасниками, екскурсії, стендові доповіді). Це поєднання робить Конференцію: місцем зустрічі для пелетної спільноти, наповненою сучасною інформацією, сповненою можливостями для розвитку бізнесу, подією для знайомств та співпраці.

Більше інформації & Реєстрація: www.pellets19.eu

Конференція відбудеться в рамках World Sustainable Energy Days 2019 (WSED 2019).

Програму минулорічної конференції World Sustainable Energy Days 2018 Ви можете переглянути тут (англійською).

Програму конференції European Pellet Conference 2019 Ви можете переглянути тут (англійською).