Дата: 12 червня 2019 р.
Місце: м. Хожув, Польща

Форум з біомаси та відходів - це серія дебатів, зустрічей та супутніх заходів, що охоплюють найважливіші питання для розвитку сектору біомаси та суб'єктів, пов'язаних з промисловістю відходів до енергії.

Мета Форуму: нетворкінг між експертами з різних країн, для обміну досвідом щодо останніх досягнень щодо використання біомаси та відходів для енергетичних цілей. Форум є важливим інструментом у передачі ноу-хау, технологій та інновацій.

Серед учасників: експерти енергетичної галузі, постачальники біомаси, представники муніципального сектору, науковці, інженери та технологи, а також галузеві організації, фінансові установи та представники влади та адміністрації.

У 2019 році форум зосереджуватиметься на питаннях розвитку ринку біомаси та відходів у ділових, юридичних та технічних сферах. Експерти оцінять потенціал біомаси та альтернативних видів палива (RDF, SRF) на ринку, та обговорять їх зв'язок із ринками електроенергії, кооперативами та енергетичними кластерами.

Веб-сайт Форуму: https://cbepolska.pl/en/viii-forum-of-biomass-and-waste.htm

Порядок денний форуму включає:
• Лекція "Законодавство ЄС та пріоритети політики, що впливають на відходи до енергетики". Марта Гурін, начальник відділу політики та технологій, Конфедерація європейських заводів з відходів до енергії
• Будівництво високоефективної когенераційної установки, що працює на біомасі на тепловій електростанції в Dzierżoniów, Sławomir Kopcio, заступник директора, ZEC Dzierżoniów
• Будівництво котла на біомасі 7 МВт у Новому Сончі, Пьотр Халяньський, Директор з інвестицій та розвитку, MPEC у Новому Сончі
• Панельна дискусія: Європейський ринок альтернативного та біомасового палива - пелети, RDF, дерево, біопаливо.

Реєстраційна форма

Додаткова інформація: Барбара Бочек, e-mail: barbara.boczek@cbepolska.pl або офіс: (22) 82 77 123, biuro@cbepolska.pl

Дата: 13-14 червня 2019 р.
Місце: уточнюється, м. Житомир.

Організатори: Український союз промисловців і підприємців (УСПП), Вільнюська торгово-промислова палата та організація Open Europe.

Мета: підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, сприяння просування українського експорту в рамках діючої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення досвіду та практик ведення соціально відповідального бізнесу з дотриманням екологічних стандартів ЄС .

13 червня 2019 року відбудеться семінар за участі українських та литовських експертів, обговорюватимуться питання перспектив розвитку ринку біомаси в Україні та країнах ЄС в цілому і альтернативної енергетики в Житомирській області зокрема.

До участі запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу (учасники ринку альтернативної енергетики), профільних громадських організацій, галузевих асоціацій, експерти та аналітики, ЗМІ.

Участь у заході є безкоштовною (без організаційного збору).

Програма
Запрошення

Довідкову інформацію можна отримати за тел. 044 536-96-42 або моб. 050 353-34-02, е-mail: vedЗ@uspp.org.ua. Контактна особа: Куцева Світлана Геннадїївна.

Дата: 27-30 травня 2019 року
Розташування: Конгрес центр Лісабону, Лісабон, Португалія

На 27-мій конференції EUBCE буде розглянуто широкий ряд питань: від біомаси до пірорідин та біопалива для виробництва теплової і електричної енергії, транспорту та продуктів на біологічній основі.

Конференція охоплюватиме всі аспекти кожного ланцюга доданої вартості: від постачання та логістики до технологій перетворення, від промислового застосування результатів наукових досліджень до впливу на навколишнє середовище, від ринкових і торгових аспектів до питань законодавства, а також ролі біомаси, як ресурсу, в інтегрованих енергетичних системах.

Партнери EUBCE: Європейська Комісія, ЮНЕСКО - Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури - Сектором природничих наук, WCRE - Всесвітня рада з відновлюваної енергетики, EUBIA - Європейська асоціація біомаси у промисловості, Центральна Європейська Ініціатива (The Central European Initiative), Глобальне партнерство з біоенергетики (The Global Bioenergy Partnership) та інші організації.

Технічна програма координується Європейською комісією та Joint Research Centre.

Теми конференції:

 1. Ресурси біомаси
 2. Технології виробництва теплової і електричної енергії з біомаси
 3. Технології виробництва енергоносіїв, хімічних речовин і матеріалів з біомаси
 4. Законодавство і стратегії сталого розвитку біоенергетики
 5. Інтеграція біоенергетики в енергетичних системах
Інформаційна брошура конференції та виставки
Програма конференції та виставки

Переглянути детальнішу інформацію та зареєструватись Ви можете на веб-сайті EUBCE: www.eubce.com

Дата: 24 червня 2019 р.

Місце: The Energy Institute, Лондон

Український форум з відновлюваних джерел енергії в Лондоні має на меті звести розробників проектів з ВДЕ в Україні, як місцевих, так і міжнародних, з провідними фінансистами, консультантами та спонсорами проекту з Великобританії, Європи та Північної Америки.

Теми, що будуть розглянуті експертами:

 • Українські відновлювані джерела енергії (ВДЕ) в глобальному та європейському контексті та інвесторський апетит до українських проектів з ВДЕ
 • Огляд значного зростання потенціалу ВДЕ. Які найнадійніші прогнози для майбутнього зростання?
 • Як буде працювати перехід від зеленого тарифу до аукціонів і як вони встановлять чіткі і прозорі ринкові правила.
 • Практичність і процедури придбання квот через аукціон
 • Апетит великих фінансових установ для українських проектів з ВДЕ. Як кредитори бачать банківську придатність і ризики?
 • Доступ до міжнародних кредитних і боргових ринків для фінансування інвестицій в ВДЕ
Дослідження Національної інвестиційної ради України "Сектор відновлюваної енергетики. Розкриття сталого енергетичного потенціалу" (Англійською)
Програма українського форуму з відновлюваних джерел енергії (Англійською)

Дізнатись більше та зареєструватисьВебсайт Форуму

Дата: 8-9 жовтня 2019 р.
Місце: м. Київ

Міжнародна виставка обладнання і технологій для збору та переробки відходів Waste Management 2019 щорічно збирає більш ніж 1000 фахівців з 30 країн світу та спрямований стати платформою для залучення в галузь інвестицій та передових технологій.

Участь у виставці дозволяє представити свою продукцію та послуги професіоналам галузі поводження з відходами в Україні, які приймають ключові рішення на національному та регіональному рівнях.

До участі запрошуються:
- міжнародні та вітчизняні постачальники обладнання та комплексних рішень для поводження з відходами
- оператори ринку ТПВ, комунальні підприємства зі збору, вивозу, сортування, зберігання, утилізації відходів
- оператори полігонів ТПВ
- рітейлери, виробники товарів в упаковці, переробники вторинної сировини
- промислові підприємства, порти
- фінансові інститути
- будівельні та інжинірингові компанії
- державні та муніципальні органи влади

До кінця травня для експонентів діє знижка 10%!

Детальна інформація та реєстрація: wm-expo.com

Контактна особа: Софія Передерій – менеджер проекту, тел: +38 056 794 33 94 вн. 237, моб: +38 095 001 75 26, events@wm-expo.com