budexpo2018Сьома Азіатсько-Тихоокеанська виставка "Biomass Energy Expo 2018" (Asia-pacific Biomass Energy Exhibition 2018 (APBE 2018)) повертається в Гуанчжоу 16-18 серпня 2018 року. Це щорічна, триденна подія, на якій представлені останні технічні розробки, технології та обладнання енергетичного сектора біомаси. Цьогорічна виставка буде присвячена інноваціям галузі біоенергетики Китаю. Виставка висвітлюватиме останні тенденції, інновації, технології та обладнання галузі.

Приєднуйтесь до нас на 3 дні у серпні 2018 року: для інтенсивної кооперації та розвитку галузі.

Website:www.apbechina.com

Програма
Інформаційне повідомлення
Читати далі

budexpo201803-06 жовтня 2018 р. у Львові відбудеться Осінній Будівельний Форум.
Осінній Будівельний Форум – будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об'єкта.

Місце проведення форуму: м. Львів, вул.Щирецька 36, Виставковий центр «Південний-ЕКСПО».

В рамках Форуму проходить три взаємодоповнюючі події: XXXVIII Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XII Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА».
Більше 120 компаній з усіх регіонів України представлять на тематичних виставках Форуму широкий вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, сучасних систем опалення, вентиляції та кондиціонування, декоративних фасадів. Важливу, окрему нішу займає спеціальна експозиція твердопаливних котлів та біопалива, сонячна та вітрова енергетика. На Вас чекають готові рішення щодо встановлення теплових насосів, помп, теплої підлоги, інфрачервоного опалення, дизайнерські рішення для оформлення Вашої оселі.
Цього року на форумі буде розглянуто низку актуальних проблем, які постали перед Головами ОСББ, питання енергоаудиту, розвиток територіальних громад. Національні банки представлять кредитні програми для населення на купівлю енергозберігаючого обладнання. В рамках Форуму відбудеться конференція архітекторів, також заплановані В2В зустрічі для учасників та відвідувачів події, пройдуть практичні семінари, презентації, розіграші цінних призів від компаній-виробників сучасного енергоефективного обладнання.

Детальніша інформація: www.galexpo.com.ua/budos
Контакти Оргкомітету: ПрАТ «Гал-ЕКСПО», Тел.: (032) 297-06-28, 0676758318, Expo1@gaelxpo.lviv.ua 

sef 2018 ua16-19 жовтня 2018 р. у Києві відбудеться одна з найбільших у Східній Європі бізнес-подій, присвячена новітнім технологіям у сфері енергетики - 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF 2018 KYIV.

Цього року SEF 2018 KYIV триватиме 4 дні - на 1 день більше, ніж у 2017 р., адже активний розвиток технологій у сфері енергетики та сприятливі інвестиційні умови для реалізації “зелених” проектів в Україні створюють нові можливості для девелоперів, виробників, постачальників, сервісних компаній та банків у всіх сегментах ринку.

У перший день події SEF 2018 KYIV традиційно відбудеться церемонія нагородження найкращих проектів SEF AWARDS 2018 на щорічному конкурсі проектів у сфері сталої енергетики Центральної та Східної Європи.

Виставка SEF 2018 KYIV проходитиме 17-19 жовтня у виставковому центрі АККО International (просп. Перемоги, 40-Б), на якій понад 100 експонентів представлять обладнання, технологічні рішення та сервіси для індустрії сонячної енергетики, вітроенергетики, біоенергетики, енергоефективності, а також об'єктів енергетичної інфраструктури.

Читати далі

30 жовтня – 1 листопада відбудеться 12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018».

«ІнтерАГРО» – міжнародно визнана виставка сільськогосподарської техніки та обладнання,  яка проходить раз у два роки та має на меті презентувати на українському ринку новинки та передові розробки від світових лідерів технічних рішень для сільського господарства.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Програма та додаткова інформація:
на офіційному сайті виставки www.interagro.in.ua та на сторінці у Facebook www.facebook.com/InterAgroUkraine/

Читати далі

budexpo2018Біоенергетична Асоціація України спільно з Дирекцією сільськогосподарських виставок ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» запрошують Вас відвідати перший в Україні міжнародний експофорум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі AgroEnergyDAY 2018, що відбудеться 30 жовтня – 1 листопада 2018 року.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна".

AgroEnergyDAY 2018  проходитиме в рамках міжнародної виставки «ІнтерАГРО 2018». Масштабна виставкова подія стане потужим стартовим майданчиком для просування «зелених» енергетичних технологій в агробізнесі. Цього року ми очікуємо на 20 тис. агровиробників зі всієї України та майже 400 компаній-експонентів!

Організатори:
ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»
Біоенергетична асоціація України

За підтримки:
Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України
Інституту сталого розвитку
Харківського енергетичного кластеру

Оргкомітет: Дирекція сільськогосподарських виставок +380 44 461 9368, +380 44 490 6469, agro@kmkya.kiev.ua

Долучитися до події в Facebook https://www.facebook.com/events/227898041159783/

Більше інформації за посиланням http://www.agroenergyday.kiev.ua

Читати далі

X Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2018» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно - енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 6-8 листопада 2018 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України.

Читати далі

biomass-trade-summit-europe-2019.jpgДата: 6-9 листопада 2018 року
Розташування: Ріміні, Італія
Ecomondo-Key Energy це головна подія присвячена новим моделям циркулярної економіки в Середземноморському регіоні. Міжнародна подія з інноваційним форматом має на меті об'єднати на єдиній платформі всі сектори циркулярної економіки: від відновлюванної сировини та ВДЕ до сталого розвитку; від транспрорта до створення розумного міста (smart city) і оптимізації промисловості.

Website: www.en.ecomondo.com/

Брошура Виставки (англійською)

Основні тематичні розділи виставки:
1. Обладнання та транспортні засоби для збору і транспортування відходів.
2. Системи зберігання і контейнери для всіх типів відходів.
3. Машинні системи та обладнання для навантаження і переміщення відходів.
4. Технології і обладнання для переробки відходів.
5. Біоенергетика.

Читати далі

Дата: 19-21 листопада 2018 року
Розташування: Київ, Україна

 

Під час Ukrainian Energy Week'18 відбудуться паралельно такі події:

  • Нафтогазовий Інвестиційний Форум (19 листопада);
  • Форум з Відновлюваної Енергетики (20 листопада);
  • Форум з Енергоефективності (21 листопада).

Голова правління Біоенергетичної Асоціації України Георгій Гелетуха виступить Спікером заходу 20 та 21 листопада на секції "Біоенергетика в Україні" 20 листопада та на секції "Стратегія розвитку енергоефективного сектору в Україні" 21 листопада.

Переваги участі у Ukrainian Energy Week'18:

Читати далі

biomass-trade-summit-europe-2019.jpgДата: 20-21 лютого 2019 року
Розташування: Роттердам, Нідерланди
ACI з радістю запрошує Усіх на Саміт з торгівлі біомасою в Європі. У заході візьмуть участь провідні керівники та експерти сектору торгівлі біомасою, виробники біомаси, енергетичні компанії, політики, консультанти, новатори та провідні аналітики ринку, для того, щоб обговорити останні проблеми та події в галузі. Дводенна подія дасть змогу Вам ознайомитись з останніми законодавчими змінами в галузі, а саме: Директивою по відновлюваним джерелам енергії (The Renewable Energy Directive RED II) та програмами із сталого використання біомаси (Sustainable Biomass Program SBP); із існуючими системами сертифікації біопалива; із питаннями: сталості роботи з біомасою, транспортування та логістики біомаси в екологічному контексті, майбутньої перспективи ресурсу біомаси, а також довгострокових економічних та інвестиційних стратегій.

Website: https://www.wplgroup.com/aci/event/biomass-trade/

Брошура Саміту (англійською)

Теми Саміту:

Читати далі