21-22 червня 2018 року відбудеться конференція «AgroPower: Біогаз». На конференції заплановано розглянути технологічні та фінансові питання пов'язані з ринком біогазу, а також екскурсія на біогазовий завод – 22 червня 2018р.

Конференція призначена для директорів, фінансових директорів, головних технологів, енергетиків тваринницьких підприємств, цукрових заводів, агрохолдингів, підприємств харчової промисловості, які шукають рішення утилізації відходів, зменшення собівартості енергоресурсів, збільшення рентабельності с/г виробництва та окупності інвестиційних проектів. 

Місце проведення: м. Київ, Оболонська набережна, 20, Гольф Центр

Організатори: Аліна Рябоконь: +38(050) 307-07-06, info@marcom.kiev.ua; Максим Огір: +38(09) 747-11-41, maxim@funkypr.ru

 Інформаційне повідомлення
Читати далі

14-15 червня 2018 року відбудеться четверта Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2018)» у м. Рівне.

Місце проведення: м. Рівне,  вул. Д.Галицького, буд. 27, за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго»

Організатори: Рівненська обласна державна адміністрація, Рівненська обласна рада за підтримки Інституту технічної теплофізики НАНУ, Національного технічного університету України «КПІ» (Інститут енергозбереження і енергоменеджменту), Національного технічного університету «ХПІ», Державного агентства з енергоефективності та енерго-збереження України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

В рамках міжрегіонального інвестиційного форуму з питань енергоефективності та енергозбереження (актова зала, 4 пов., вул. Д.Галицького, 27) будуть здійснені презентації сучасних енерго-, ресурсозберігаючих технологій, обладнання та матеріалів та кращого досвіду українських та місцевих виробників енергоефективного обладнання; та спеціалізовані інвестиційні презентації наукових розробок в рамках проекту «Наука-технологія-виробництво» (виключно українського походження) та інше.

Для участі у Виставці необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 27 квітня 2018 року на e-mail: energozb_rivne@ukr.net або факс: +38(036) 228-88-68. 

Додаткову інформацію по вартості участі у виставці Ви можете переглянути тут.

Інформаційне повідомлення

30 жовтня – 1 листопада відбудеться 12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018».

«ІнтерАГРО» – міжнародно визнана виставка сільськогосподарської техніки та обладнання,  яка проходить раз у два роки та має на меті презентувати на українському ринку новинки та передові розробки від світових лідерів технічних рішень для сільського господарства.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Програма та додаткова інформація:
на офіційному сайті виставки www.interagro.in.ua та на сторінці у Facebook www.facebook.com/InterAgroUkraine/

Читати далі

X Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2018» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно - енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 6-8 листопада 2018 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України.

Читати далі