green modernizationКоманда «Екологія підприємства» запрошує до участі керівників підприємств, директорів з розвитку, головних екологів та інженерів промислових підприємств, юристів, начальників департаментів охорони довкілля для участі в екологічній практичній конференції «ЕКОtransformation: Зелена модернізація виробництва».

Дата проведення: 7 ЛИСТОПАДА, 2017 р.

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський просп., 15

Мета: посприяти розвитку альтернативної енергетики, зміненню парадигми ставлення до затрат на зелену модернізацію, роз’яснити, як можна отримати зелені інвестиції та яких перепон слід уникнути.

Зелена модернізація передбачає приплив інвестицій під продаж високотехнологічного і екологічно чистого обладнання замкнутого циклу в розвиток ринків альтернативної енергетики, модернізацію об'єктів муніципальної інфраструктури, включаючи переробку твердих побутових відходів, в транспортну та логістичну інфраструктуру, розвиток фермерських господарств замкнутого циклу. Це відповідає як інтересам стратегічних інвесторів, так і інтересам України.

 

5 причин зареєструватися вже зараз:
1) Ми поговоримо про зміни законодавства з ініціаторами змін, які спрямовані на зелену модернізацію та про те, як ці зміни застосовувати на практиці підприємствам.
2) Проаналізуємо разом з експертами головні здобутки в сфері енергоефективності у 2017 році та перспективи на 2018 рік.
3) Розповімо все про те, як залучити в бізнес зелені інвестиції, отримати гранти та взяти участь в банківських програмах. Для залучення прямих інвестицій в зелену модернізацію української економіки потрібно не так вже й багато зусиль. В першу чергу потрібно почати говорити з міжнародними фінансовими організаціями та інвесторами зрозумілою їм мовою відповідно до прийнятих світових тенденцій
4) Розглянемо успішні приклади зеленої модернізації: кейси підприємств
5) На конференції учасники знайдуть нові цікаві знайомства та ділові контакти, розширять діапазон ділового спілкування

Детальніша програма: http://media-pro.com.ua/modern

Реєструйтеся:
Плугарєва Ірина
plugarewa@mediapro.com.ua
тел. (044) 507-2226, 27,28 (вн. 600)

Архипчук Олена
arhipchuck.lena19@gmail.com
тел.: (044) 507-2226, 27, 28 (вн. 603)