uref-201730 листопада в Києві відбудеться «II Український форум з відновлюваної енергетики» з фокусом на інвестиційні можливості українського ринку відновлюваної енергетики.

Організатор – А7 CONFERENCES. Співорганізатор – Dentons. Спеціальний енергетичний медіа-партнер – Bloomberg. Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.

Місце проведення форуму: «Fairmont Grand Hotel Kyiv», вул. Набережно-Хрещатицька,1, Київ.

На початку жовтня 2016 року відбувся I подібний Форум в Україні. Він об’єднав учасників українського ринку «зеленої енергетики» та міжнародних інвесторів з 20 країн. Особливістю цього представницького зібрання стало обговорення глобальних тенденцій розвитку альтернативної енергетики, а також перспективи розбудови в Україні до 2020 р. сонячної, вітрової, гідро- та біоенергетики.

 У 2017 році кількість вітчизняних і зарубіжних учасників форуму з більш як 20 країн зросте до 300. Буде представлена і більш насичена програма. На порядку денному – кілька панельних дискусій у контексті перспектив розвитку українського сектору відновлюваної енергетики. Після кожної з них передбачена сесія запитань і відповідей.

 

До участі в заході запрошені високопосадовці Кабінету Міністрів України та профільного Комітету Верховної Ради, а також представники Міненерговугілля, Мінекології, Держенергоефективності, НКРЕКП, Енергетичного Співтовариства, ЄБРР, профільних неурядових організацій, міжнародних експертів та провідних ЗМІ.

Серед високоповажних доповідачів Форуму: Терьє Пілског, Виконавчий віце-президент, Розвиток на фінансування проектів, Scatec Solar; Нарек Арутюнян, Генеральний директор, Rengy Development; Євген Ландич, Головний виконавчий директор, Rentechno; Олександр Репкін, Голова наглядової ради, Tokmak Solar Energy; Максим Сисоєв, старший юрист, Dtntons, Співголова Комітету з палива та енегретики, ЕБА України; Пітер О»Брайєн, Генеральний менеджер, Eurocape New Energy Ukraine; Олексій Пархомчук, Інвестиційний директор, представник в Україні, IFU (Investment Fund for Developing Countries); Юрій ГОнатюк, директор, ДП «Енергоринок»; Георгій Гелетуха, Голова правління, Біоенергетична асоціація України; Ігор Сирота, Генеральний директор, ЗАТ «Укргідроенерго»; Костянтин Богатов, Керуючий партнер, Salix Energy та інші.

Контакти відповідальної особи по роботі зі ЗМІ: email: grishankov01@ukr.net або телефонуйте 098-081-61-08. (Євген Гришанков).

ПРОГРАМА І ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ ОРГАНІЗАТОРІВ: www.a7conf.com/uref