InterEcoForum-2018

1 і 2 березня 2018 року в м. Марбелья, Іспанія, відбудеться VII InterEcoForum, співорганізаторами і партнерами якого є Російська Асоціація сприяння ООН і МДІМВ (У); також підтримку даної ініціативи має місцева влада провінції Андалусія і мерія міста Марбелья. Кожен захід підтримується або в ньому беруть участь представники відповідних агентств ООН, як ЮНЕСКО, ЮНВТО, ПРООН та ін.

Тема форуму - «Реалізація цілей сталого розвитку» передбачає розгляд на ключовій дискусійній панелі з Енергетики та енергоефективності таких питань сучасності, як ВДЕ, зелена енергетика, затребуваність карбонових кредитів, використання сонячних батарей, Паризька угода і зміна клімату, поширення успішного досвіду з утилізації супутнього газу при нафтовидобутку в нафтовидобувних країнах ОПЕК тощо. Ці теми дуже актуальні на сьогоднішній день для країн-учасниць, оскільки дозволяють учасникам форуму здійснити обмін досвідом у цій сфері, дізнатися про нові технології, які використовуються в різних країнах для підвищення енергоефективності, функціонування та переобладнання систем при вирішенні екологічних проблем, представити новітні ВДЕ і їх незаперечні переваги тощо.

За минулі роки InterEcoForum став перевіреною ефективною платформою для встановлення ділових контактів і розвитку бізнесу. Було підписано 8 угод і меморандумів про співпрацю між компаніями-учасниками. InterEcoForum - це унікальна можливість представити бізнес або компанію і запропонувати кращі послуги для ексклюзивних клієнтів і партнерів.

Одна із основних переваг Форуму - інтернаціоналізація, в заході брали участь представники більше 15 країн. Більше 50 матеріалів про цю подію були опубліковані в засобах масової інформації декількох країн.

У InterEcoForum ми абсолютно переконані, що одним з найважливіших інструментів для успішного сталого розвитку є міжнародне співробітництво в багатогалузевому співтоваристві.

Ми впевнені, що InterEcoForum вносить свій значний внесок в формування глобальної стратегії сталого розвитку світу, а також служить зміцненню і поглибленню міжнародної дружби і співпраці.

Download Partnership Brochure

Youtube – InterEcoForum
Facebook – InterEcoForum
Twitter – InterEcoForum
Linkedin - InterEcoForum
Web – www.interecoforum.org