Green Economy DaysЦентр підтримки бізнесу в місті Львові, що створений Європейським банком реконтсрукцій та розвитку (ЄБРР) та фінансується в рамках ініціативи EU4BUSINESS Європейського Союзу, запрошує Вас на міжнародну конференцію "Розвиток біоенергетичного ринку України", котра відбудеться у Львові, 7-8 грудня 2017 року, готель Citadel Inn.

Загальна мета конференції - створити бізнес екосистему на українському ринку біоенергетики, підвищити конкурентоспроможність та відкрити доступ до фінансування для українських виробників енергії і телпа з біомаси, виробників біопалив та біогазу.

На конференції зустрінуться всі зацікавлені сторони: виробники, продавці, покупці та власники сировини. Разом ми плануємо створити бізнес-екосистему на українському ринку біоенергетики для впровадження інноваційних технологічних рішень, для підвищення якості та сертифікації продукції і для налагодження логістичних процесів та створення цивілізованого ринку. Європейські ноу-хау та капітал можуть надати значний поштовх для розвитку українського ринку біопалива та біогазу. І це дасть можливість місцевим виробникам розвинути наявний потенціал, збільшити об’єми виробництва та покращити якість продукції.

Обов'язкова попередня електронна реєстрація: https://form.jotformeu.com/72954266886373
Підтвердженням Вашої участі, буде лист-запрошення від менеджера конференції.

Програма на Сайті конференції: http://green-economy-days.com/