14-15 червня 2018 року відбудеться четверта Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2018)» у м. Рівне.

Місце проведення: м. Рівне,  вул. Д.Галицького, буд. 27, за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго»

Організатори: Рівненська обласна державна адміністрація, Рівненська обласна рада за підтримки Інституту технічної теплофізики НАНУ, Національного технічного університету України «КПІ» (Інститут енергозбереження і енергоменеджменту), Національного технічного університету «ХПІ», Державного агентства з енергоефективності та енерго-збереження України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

В рамках міжрегіонального інвестиційного форуму з питань енергоефективності та енергозбереження (актова зала, 4 пов., вул. Д.Галицького, 27) будуть здійснені презентації сучасних енерго-, ресурсозберігаючих технологій, обладнання та матеріалів та кращого досвіду українських та місцевих виробників енергоефективного обладнання; та спеціалізовані інвестиційні презентації наукових розробок в рамках проекту «Наука-технологія-виробництво» (виключно українського походження) та інше.

Для участі у Виставці необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 27 квітня 2018 року на e-mail: energozb_rivne@ukr.net або факс: +38(036) 228-88-68. 

Додаткову інформацію по вартості участі у виставці Ви можете переглянути тут.

Інформаційне повідомлення