RENPOWER-Ukraine-2019

Біоенергетична асоціація України (БАУ) рада повідомити, що ми приєднуємось до Euroconvention Global та майбутнього RENPOWER Ukraine 2019: 2-ї Конференції інвесторів у ВДЕ та енергетичну інфраструктуру".

Дата та місце проведення: 31 січня, 2019 р., готель InterContinental Kyiv, вул. В. Житомирська 2а, Київ, Україна.

Раніше цього року відбулась перша конференція, у якій взяли участь 150+ учасників з 28 країн, і яку всі запрошені гості оцінювали як ефективний інформативний захід, який послужив B2B-платформою та зібрав головних гравців енергетичного сектору України - регуляторів, органи влади, стейкхолдерів та приватний сектор.

Голова Правління Біоенергетичної асоціації України, Георгій Гелетуха, знову запрошений до участі в роботі панелі спікерів та обговорення досягнень і потреб сектору, а також рекомендацій розробникам політики під час дискусійних панелей з іншими експертами галузі.

Сектор ВДЕ дуже динамічно та швидко розвивається, а це вимагає, щоб всі учасники були добре інформовані та в курсі регуляторних, інституційних та технологічних змін, що впливають на його розвиток. Ми віримо, що на цей раз "RENPOWER Ukraine 2019: 2-а Конференція інвесторів у ВДЕ та енергетичну інфраструктуру" знову стане дуже цікавою B2B-платформою, де посадовці та експерти енергетичного сектору поділяться знаннями і досвідом, а також рекомендаціями щодо подальшого розвитку ВДЕ у 2019 році.

Члени БАУ матимуть перевагу від 15% знижки на участь та до 30% знижки на варіанти активного спонсорства.

Для РЕЄСТРАЦІЇ та отримання детальної ПРОГРАМИ, а також інформації щодо можливостей спонсорства звертайтесь за контактами нижче:

Preslav Bobev, Director, Bratislava Office, pbobev@euroconventionglobal.com, Tel.:+421 257 272 856, Mob.:+421 905 107 703.