Насамперед члени БАУ мають можливість створювати важелі впливу на ринок біоенергетики шляхом формування сприятливої законодавчої бази та лобіювання групових інтересів учасників ринку (сумісне управління ринком).

Окрім цього, членство в Біоенергетичній асоціації України має такі переваги:

  • Прискорений розвиток власного бізнесу завдяки обмінам інформацією стосовно кращого європейського та світового досвіду, консультаційної підтримки Асоціації, а також маркетинговим програмам, в які включається просування членів Асоціації та їх продуктів.
  • Прямий вплив на розвиток свого сектору біоенергетики шляхом участі в профільних комітетах та робочих групах Асоціації, а також використовуючи можливості Асоціації безпосередньої співпраці з урядовими та бізнес-колами.
  • Професійне зростання та розвиток (обмін досвідом) шляхом отримання інформації щодо професійних стандартів в конкретній області, а також кращих практик розвитку біоенергетики в ЄС та світі.

БАУ запрошує до співпраці всіх гравців ринку біоенергетики, громадські та професійні організації, які мають за мету розвиток сектору біоенергетики в Україні та досягнення енергетичної незалежності нашої держави.

Інформація щодо вступу в Біоенергетичну асоціацію України доступна у розділі "Членство в Асоціації"