Дата: 24 листопада 2019 року
Місце: м. Київ, Готель Прем'єр Палац

10 ювілейний Енергетичний День на честь 10річчя Європейсько-українського енергетичного агентства – особлива подія не лише для компаній-членів ЄУЕА, але і для всього сектору енергетики.

Створена в листопаді 2009 року, відкрита для всіх учасників ринку, ЄУЕА стало ефективною платформою для реалізації масивного потенціалу проектів в сфері енергозбереження та відновлюваної енергетики, шляхом співпраці з діловою спільнотою України, державними органами влади та з іншими ключовими гравцями ринку.

«Озираючись назад, ми бачимо довгий шлях, який ми подолали. Були злети і падіння, періоди активної діяльності та періоди спокою. Але ми продовжуємо йти, ставлячи перед собою нові цілі. Ми пишаємось компаніями, які є нашими членами – найбільшими інвесторами у відновлювальну енергетику в Україні - які змінюють майбутнє України на «зелене», які привносять найсучасніші технології, рішення в економіку країни. Ми пишаємось що за ці роки змогли сформувати, об’єднати навколо себе спільноту однодумців, що розподіляють і пропагують однакові з нами цінності. Ми пишаємось високими стандартами, якими керуються члени ЄУЕА, розвиваючи свій бізнес. Ми пишаємось зростанням сектору ВДЕ в енергетичному ринку України. Ми пишаємось тим, що енергоефективність стала пріоритетним напрямком політики Уряду.» – Матс Лундін – Голова Ради Європейсько-українського енергетичного агентства

ЄУЕА стоїть на порозі нового етапу розвитку. Разом з нами новий етап розпочинає й держава: новий Президент, новообраний Парламент, новий Уряд, новий ринок електричної енергії – разом із нашими членами, а також українським енергетичним співтовариством, сформованим за останні роки, в тому числі за участі ЄУЕА, ми зможемо досягти амбітних цілей для бізнесу та України!

ПРОГРАМА

14.00-17.30 Стратегічна сесія «Нова ера сталого розвитку ВДЕ та ЕЕ в Україні – Горизонт 2025»

Високопосадовці, парламентарі, міжнародні експерти, приватні компанії та інвестори розкриють питання середньо- та довгострокової еволюції розвитку ВДЕ та ЕЕ, включаючи систему аукціонів та гарантування повернення інвестицій, фінансування проектів, а також інструменти зменшення витрат для кінцевих споживачів енергії з допомогою управління попитом та енергоефективності.

18.00-22.00 Урочистий святковий фуршет.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

 • Участь для членів Європейсько-українського енрегетичного агентсва безкоштовна.

З метою покриття організаційних витрат вартість участі для інших учасників ринку наведенна нижче:

 • Вартість участі лише у Стретегічній сесії (14.00-17.30) складає 80 Євро (2200 грн)
 • Вартість участі у Стратегічній Сесії + Урочистий Фуршет (14.00-22.00) складає 150 Євро (4000 грн)

ПРО ЄУЕА

Асоціація "Європейсько-українське енергетичне агентство" (ЄУЕА) об'єднує національних та всесвітньо відомих міжнародних інвесторів з Австрії, Бельгії, Великобританії, Іспанії, Норвегії, США Туреччини, України, Швейцарії, та інших країн, які реалізують проекти вартістю понад 1,5 мільярда євро, будуючи в Україні електростанції, що використовують енергію сонця, вітру та біомаси/біогазу.

ЧЛЕНИ ЄУЕА 10 РІЧНИЦІ

Acciona, Avenston, Celynx AG, CES, DTEK, EDS Engineering, EMSOLT, Eurocape, GOLAW, Guris, Greenworx, iC consulenten, IMEPOWER, Indian Solar, Khmelnytsky Bio Power Plant, NBT AS, Scatec Solar, Schletter Group, Sinnalba group LLC, Smart Energy, Thermosystems, Ukraine Power Resources, Ukrwindinvestments, Volten, YEO Electrical & Automation.

СЕРЕД УЧАСНИКІВ

 • Олексій Оржель, Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України;
 • Альона Бабак, Міністр з питань розвитку громад і територій України;
 • Андрій Герус, Голова Комітету Верховної Ради України з енергетики та житлово-комунальних послуг;
 • Янез Копач, директор Секретаріату Енергетичного співтовариства;
 • Йоханнес Баур, Представництво ЄС в Україні, керівник відділу програм допомоги «Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище»;
 • Торстейн Йенссен, представник компанії NBT AS, яка привела в Україну прямі іноземні інвестиції для будівництва вітропарку потужністю 250 МВт в Запорізькій області.
 • Ольга Єрьоміна, асоційований директор, старший банкір, Energy EMEA, Група постійної інфраструктури, Європейський банк реконструкції і розвитку;
 • Джейсон Пелмар, голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні, Білорусі та Молдові;
 • Джордж Крістодореску, директор сектору енергоефективності GIZ Ukraine;
 • Всеволод Ковальчук, виконуючий обов'язки голови правління АТ «НЕК «Укренерго»;
 • Шукру Богута, Старший радник з енергетики/Офіс економічного зростання USAID;
 • Юлія Шевчук, головний радник з питань інвестицій NEFCO;
 • Сергій Поровський, експерт з фінансування та політики у сферіі енергоефективності, проект ЮНІДО/ГЕФ «UKR IEE. Впровадження стандарту системи енергоменеджменту в промисловості України».
Програма (спікери уточнюються)

РЕЄСТРАЦІЯ

Вебсторінка події

З організаційних питань: Ольга Бондаренко - Координатора проектів ЄУЕА: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Дата: 8-9 жовтня 2019 р.
Місце: м. Київ

Міжнародна виставка обладнання і технологій для збору та переробки відходів Waste Management 2019 щорічно збирає більш ніж 1000 фахівців з 30 країн світу та спрямований стати платформою для залучення в галузь інвестицій та передових технологій.

Участь у виставці дозволяє представити свою продукцію та послуги професіоналам галузі поводження з відходами в Україні, які приймають ключові рішення на національному та регіональному рівнях.

Дата: 9-11 жовтня 2019 р. 

Місце: м. Львів, вул. Щирецька, 36, виставковий центр «Південний-ЕКСПО»

Будівельний Форум – вже традиційне місце зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів з архітекторами, підрядниками та інвесторами в західному регіоні країни. Будівельна виставка репрезентує сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію понад 100 компаній з України та з-за кордону. Протягом 3-ох днів в рамках Форуму відбудеться обговорення актуальних питань будівельної галузі, презентації та семінари також чекатимуть на вас.

У рамках Форуму проходитимуть три взаємодоповнюючі події: XXXX Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XIII Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XIII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА», «Салон світла».

Дата: 15-17 жовтня 2019 року
Місце: м. Швабіш, Німеччина

Синхронний професійний переклад: німецька - англійська, англійська - німецька.

Давайте зіткнемося з цим: індивідуальна мобільність рухається до кризи:

 • Зростання цін на бензин
 • Зростаюча обмеженість певних типів двигунів у міських районах
 • Високий тиск на викиди, спричинені бензиновими та дизельними двигунами

Усі ці обмеження все більше ставлять під сумнів традиційні рішення щодо мобільності. Це викликає такі питання:

 • Куди ми прямуємо з транспортними засобами з двигунами з згорянням?
 • Чи справді перехід до електронних транспортних засобів вирішує наші виклики щодо викидів та високих цін на пальне?
 • Чи не перекладаємо ми проблеми з викидами на інші галузі промисловості - далеко від викопної промисловості та до використання рідкоземельних елементів?

Дата: 16-18 жовтня, 2019 року
Місце: м. Київ, виставковий центр "М82", вул. Межигірська, 82
Організатор: Центр інноваційного бізнесу (IB Centre)
Вебсайтsefkyiv.com

З кожним роком стала енергетика  отримує нові виклики, а також можливості для розвитку. Так, станом на 2019 рік у світі вироблено близько 2,4 ТВт електроенергії з усіх відновлюваних джерел енергії, зокрема на Європу та країни Азії припадає понад 640 ГВт.

Форум та виставка SEF 2019 KYIV триватиме 3 дні, подія відбудеться 16-18 жовтня у Києві. В рамках події понад 80 видатних спікерів представлять найактуальнішу галузеву інформацію, основні тренди та найсучасніші технологічні рішення. Також у центрі уваги експертів будуть останні законодавчі зміни та політичні аспекти енергетичної галузі Європи та України зокрема. Робоча програма Форуму SEF 2019 KYIV складається з наступних подій:

 • 16 жовтня: SEF Сонячна енергетика, SEF Юридичні та фінансові аспекти, SEF Штучний інтелект в енергетиці
 • 17 жовтня: SEF Розподілене виробництво енергії, SEF Енергоефективність
 • 18 жовтня: SEF Біоенергетика

Дата: 18 жовтня 2019 року
Місце: м. Харків, Майдан Свободи, 6, Колонна зала Північного корпусу Харківського національного університету імені Василя Назаровича Каразіна

ПРО ЕCOFORUM

Цьогоріч саме ЕCOFORUM, що крокує найбільшими містами України, є частиною зустрічей задля взаємодії практиків і найкращих експертів, спільного створення потужної та дієвої Всеукраїнської бізнес-асоціації екологів, яка покликана взяти до уваги інтереси всіх зацікавлених сторін

Всеукраїнський ЕCOFORUM екологів підприємств традиційно організовує і проводить провідний журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», щоб забезпечити професійну спільноту актуальною інформацією задля підвищення кваліфікації у сфері екологічної безпеки та поводження з відходами, охорони водних і земельних ресурсів, атмосферного повітря тощо.

Дати: 29-31 жовтня 2019
Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15

Організатор: ТОВ «Київський міжнародний виставковий центр», Біоенергетична асоціація України

AgroEnergyDAY 2019 - це спеціалізована платформа для просування та популяризації біоенергетичних технологій та технологій альтернативної енергетики в агробізнесі. Подія вдруге відбудеться в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019», що сприяє максимальному залученню цільової аудиторії: щороку виставку відвідує близько 18 000 аграріїв з усієї України!

ПРОГРАМА:

 • Cекція метчмейкінгу по біоенергетиці з фокусом на енергетичне використання агробіомаси, 30 жовтня,  13:00 – 15:00
 • Міжнародний форум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі AgroEnergyDAY 2019, 30 жовтня, 09:30 – 17:00
 • Спеціалізовану виставкову експозицію «Біоенергетичні технології та альтернативна енергетика в агробізнесі», 29-31 жовтня

Cекція метчмейкінгу проводиться в рамках виконання проекту AgroBioHeat - "Сприяння впровадженню систем опалення на агробіомасі в сільських регіонах Європи", що фінансується програмою ЄС Горизонт 2020. Організатор: Біоенергетична Асоціація України

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ:

Протягом двох днів Конференції ви отримаєте поглиблений розгляд тематичних досліджень з практичними прикладами стратегій планування, фінансування та застосування технологій використання біомаси для проектів когенерації (спільного виробництва теплової та електричної енергії). Приєднуйтесь до нас у Хельсінкі, щоб обмінятися думками та досвідом із своїми колегами, а також долучитись до відмінних можливостей нетворкінгу.

 >> Переглянути останню Програму <<

Окрім основного дводенного заходу, у другій половині дня у вівторок, 5 листопада, обмежена кількість учасників конференції отримає унікальну можливість відвідати електростанцію Helen Oy’s Salmisaari. За відвідування електростанції не стягується додаткова плата, але кількість місць чітко обмежена і відводиться делегатам конференції в порядку черги.

Чому Вам варто брати участь?

 • Почуєте висококваліфікованих спікерів, що діляться своїми знаннями та досвідом
 • Спілкування з лідерами галузі
 • Отримаєте інсайти щодо новітніх технологій
 • Просування вашої компанії через участь у виставці чи спонсорські можливості

 До вас приєднаються Енергетичні компанії, Виробники біомаси, Трейдери біомасою та дистриб'юторські компанії, Торгові асоціації, Консультанти з відновлюваної енергетики, підрядники EPC та OEM, представники регіональних та національних урядів, регуляторні та дослідницькі організації.

Члени UABio мають право на знижку 15% на реєстрацію.

Для отримання додаткової інформації або реєстрації контактуйте з Dimitri Pavlyk за тел.: + 44 (0) 203 141 0627 чи на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. зазначаючи EBPE8D15.

XII Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2019» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 5 - 7 листопада 2019 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»/

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезну зацікавленість у професійного товариства, інвесторів і широкого кола фахівців.

Тематика виставки: відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК

Контакти: тел.: (044) 201-11-66, 206-87-86; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дата: 16 грудня 2019 р.
Місце проведення: м. Київ

Вже вдруге стартував проект «ECОtransformation»який покликаний сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, що попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження та процвітання.

Головний меседж – щоб мати сильну економіку та чисте довкілля, виробництво мусить модернізуватися, шукати рішення для встановлення очисних споруд, зменшення викидів та скидів, використання кращих доступних технологій.

До участі у проекті та для отримання відзнаки запрошуються:
• менеджер природоохоронної діяльності підприємства, що впроваджує «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів
• директор з розвитку підприємства, що виробляє екологічно чисту і безпечну продукцію
• керівник підприємства, що використовує екологічно чисті джерела енергії
• лідер міста чи громади, що активно сприяє «зеленій» модернізації виробництва в регіонах
• лідер інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження
• лідер проекту екоінновацій і екостартапів

Організатори премії «ECОtransformation-2019» запрошують учасників показати свої рішення, презентувати досягнення всій Україні!