Дата: 29 квітня 2021 року
Час: 10.00-13.00
Участь у семінарі безкоштовна. Для участі у події необхідно зареєструватися: ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн семінару напередодні події.

Семінар проводиться громадською організацією «Агентство з відновлюваної енергетики» в рамках виконання проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики», за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Головною метою проекту є створення суспільного запиту на здійснення «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року у світлі Європейського зеленого курсу шляхом підвищення обізнаності національних та місцевих органів влади, відповідних зацікавлених сторін та широкої громадськості про необхідність та переваги переходу України до принципів «зеленої» енергетики.

До участі у семінарі запрошуються: місцеві органи самоврядування, місцеві державні адміністрації, представники територіальних громад, бізнес: аграрні компанії, компанії, що займаються впровадженням проектів ВДЕ, виробники теплової та електричної енергії.

Приєднуйтеся до Події у Facebook

Програма семінару

Матеріали семінару відображають позицію авторів і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.


Контактна особа: Ольга Гайдай, haidai@rea.org.ua