Дата: 23 квітня 2021 року
Час: 10.00-12.00
Участь у семінарі безкоштовна. Для участі у події необхідно зареєструватися: ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн семінару напередодні події.

До участі у семінарі запрошуються: представники органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій, представники територіальних громад, компаній, що займаються впровадженням проектів ВДЕ, організації громадянського суспільства та інші зацікавлені організації і експерти.

Цей семінар організовано в межах виконання проєкту “Громадянське суспільство за сталу енергетику – від місцевого до національного рівня у Східній Європі (SELNEE)”.

Проєкт SELNEE розпочався у травні 2020 року і є співпрацею неурядових організацій в рамках мережі INFORSE-Europe у Данії, Україні та Білорусі. Діяльність проєкту SELNEE спрямована, зокрема, на посилення національних дій щодо сталої енергетики в Україні пропозиціями та адвокаційною діяльністю, а також обміном інформацією з організаціями громадянського суспільства.

Програма семінару

Із 2016 року в Україні розпочались публічні обговорення та розробка стратегічних документів зі сценаріями енергетичного переходу до 100% відновлюваної енергетики до 2050 року. Щоб слідувати цьому процесу як одному з елементів переходу, українські міста планують сталий енергетичний розвиток відповідно до Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК).

Одним із завдань проєкту SELNEE є сприяння переходу населених пунктів на відновлювану енергетику та покращенню муніципальних планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК). Проведення онлайн семінару передбачає обмін досвідом щодо розробки і виконання ПДСЕРК у містах України.


Партнери проєкту SELNEE:


Проєкт SELNEE фінансово підтримується

Фондом громадянського суспільства CISU – Civil Society in Development

(Громадянське суспільство у розвитку), Данія


Більше про проєкт “Громадянське суспільство за сталу енергетику – від місцевого до національного рівня у Східній Європі (SELNEE)” читайте за посиланням, а також на сайті INFORSE–EUROPE.