Дата: 31 січня 2022 року
Час: 11:00-13:30

Захід відбудеться онлайн та супроводжуватиметься перекладом на українську мову.

Для участі у події необхідно зареєструватися. Реєстрація за цим посиланням: https://forms.gle/eeHNeus3pru4L1rQ7. Усі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн-семінару напередодні події.

Біоенергетична Асоціація України у межах проєкту AgroBioHeat разом із проєктом «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» запрошують Вас відвідати онлайн-семінар із віртуальною екскурсією на українські та данські об’єкти виробництва теплової енергії з агробіомаси.

ukraine_denmark_31.01

Метою віртуальної українсько-данської екскурсії на об’єкти виробництва теплової енергії з агробіомаси є ознайомлення українських зацікавлених сторін з успішним досвідом виробництва енергії з соломи у Данії та демонстрація сучасних технологій і обладнання енергоконверсії агробіомаси.

Данські експерти та провідні вітчизняні виробники котельного обладнання поділяться своїми напрацюваннями та практичним досвідом реалізації проєктів виробництва теплової енергії з агробіомаси з українською аудиторією задля сталого впровадження сучасних біоенергетичних систем і скорочення викидів парникових газів. 

Програма заходу

Час ДоповідьСпікер/спікери
11:00 Привітання учасниківГеоргій Гелетуха, Голова правління Біоенергетичної асоціації України;
Йорген Хіндж, старший менеджер з інновацій Данського кластеру із продовольства та біоречовин;
Метте Тібо, менеджер проєкту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна»
11:05 Стан та перспективи енергетичного використання агробіомаси в УкраїніГеоргій Гелетуха, Голова правління Біоенергетичної асоціації України
11:25 Солома для енергетичного використання в Данії – з точки зору фермерівТомас Холст, головний консультант Ради з питань продовольства та сільського господарства Данії
11:55 Солома для індивідуального та централізованого опалення – розвиток конструкцій котлів (передбачений показ відео)Йорген Хіндж, старший менеджер з інновацій Данського кластеру із продовольства та біоречовин
12:20 Проєкти котлозаводу «Крігер» для енергетичного використання лушпиння соняшнику та інших видів агробіомаси (передбачений показ відео)Дмитро Хробок, директор ТОВ «Котлозавод «Крігер»
12:40 Малі та середні котли виробництва «Волинь-Кальвіс» на агробіомасі (передбачений показ відео)Анатолій Понікарчук, директор ТОВ «Волинь-Кальвіс»
13:00 Кредитна підтримка українського агробізнесуВіталій Радько, експерт з моніторингу, оцінки та управління аграрними підприємствами проєкту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна»
13:20 Запитання до спікерів. ОбговоренняМодератор: Георгій Гелетуха, Голова правління Біоенергетичної асоціації України
13:30 Закінчення події 

Контактна інформація:


Про AgroBioHeat

Проєкт AgroBioHeat «Сприяння впровадженню систем опалення на агробіомасі у сільських регіонах Європи» спрямований на масове розгортання вдосконалених і готових ринкових рішень для систем опалення, що працюють на агробіомасі в Європі. Агробіомаса є великим недовикористовуваним місцевим ресурсом, який може допомогти в досягненні європейських енергетичних і кліматичних цілей, одночасно сприяючи розвитку сільських територій і економіки замкненого циклу.

Данія є світовим лідером із виробництва енергії з соломи завдяки реалізації цілеспрямованої енергетичної політики. Крім того, на сьогодні Данія є демонстраційним майданчиком, де зосереджені провідні виробники обладнання, що працює на агробіомасі, а також велика кількість об’єктів з різноманітними технологічними рішеннями і параметрами.

Про проєкт «Основний кредит для аграрної галузі – Україна»

Технічна допомога проєкту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» спрямована на компанії (малі та середні підприємства та компанії із середньою капіталізацією до 3000 співробітників), які працюють у цільових секторах (зернові, олійні культури, аквакультура/рибництво), щодо інвестиційного планування та оформлення кредитних заявок для фінансування потенційних проєктів Європейським інвестиційним банком. Допомога полягає в підготовці заявки на отримання кредитних ресурсів, підтримці заявок у банках-партнерах та реалізації відповідних інвестиційних проєктів.


Проєкт AgroBioHeat отримав фінансування від програми досліджень та інновацій Європейського Союзу “Горизонт 2020” за грантовою угодою № 818369