Запрошуємо на 20-ту UABIO Friday з головою Біоенергетичної асоціації України, провідним експертом, доктором технічних наук Георгієм Гелетухою, який вже у пʼятницю розповість про перспективи біоенергетики в Україні в розрізі європейської політики.

  • Дата: 14 липня 2023 року
  • Час: 15:00-16:30 (за Києвом)
  • Робоча мова: українська
  • Платформа: Cisco Webex

Варто зазначити, що онлайн-семінари UABIO Fridays відбуваються за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Експерт — Георгій Гелетуха — провідний експерт, голова Правління Біоенергетичної асоціації України (очолює з моменту заснування). Вже понад 25 років є засновником і директором консалтингової компанії ТОВ «Науково-технічний центр «Біомаса».

Георгій Гелетуха здобув освіту у Московському державному технічному університеті імені М.Е. Баумана, має науковий ступінь доктора технічних наук та є завідувачем відділу біоенергетики в Інституті технічної теплофізики НАН України.

Для участі у події необхідно зареєструватися. Реєстрація за цим посиланням: https://forms.gle/iAgvteZj99FTpnCf7. Усі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн-семінару напередодні події.

Георгій Гелетуха: Європейські тенденції і прогнози розвитку біоенергетики, їх вплив на Україну

У програмі

  • Презентація Георгія Гелетухи (до 30 хвилин);
  • Дискусія (протягом години).

Пропонуємо такий план дискусії:

  1. Місце біоенергетики у CLEVER energy scenario ЄС до 2050 р.
  2. Інші прогнози розвитку біоенергетики у ЄС.
  3. Вплив законопроєкту 9011-д на розвиток біоенергетики в Україні.

Завантажити програму заходу


Долучайтеся до плідної дискусії про надзвичайно актуальну тему!

Нагадуємо, захід проводиться у форматі “Один експерт — розгорнуті відповіді та дискусія”. Тут ви не побачите 10 експертів з виступами по 5 хвилин. Тут ми зустрічаємося для глибокої та фахової дискусії.