Запрошуємо вас взяти участь у цікавій міжнародній події — Бізнес-форумі з відновлюваних газів!

  • Дата: 27 вересня 2023 року.
  • Робочі мови: англійська та українська (для учасників онлайн буде доступний синхронний переклад українською мовою).
  • Час: 09:00 – 18:00 CET.
  • Формат: гібридний (офлайн+онлайн (Zoom).
  • Локація: м. Відень, Австрія, NH Danube City Hotel, Wagramer Strasse 21.
Бізнес-форум з відновлюваних газів

Від імені Європейської Комісії та України Секретаріат Енергетичного Співтовариства запрошує вас на Форум з відновлюваних газів, який відбудеться у гібридному форматі (вживу і онлайн).

Форум є важливою віхою в межах Меморандуму про взаєморозуміння щодо стратегічного партнерства між Європейським Союзом та Україною щодо біометану, водню та інших синтетичних газів. ГС «Global 100RE Ukraine” і ГС «Біоенергетична асоціація України» є партнерами у проведенні цього форуму.

Метою Форуму є поєднання сталих та інноваційних проектів у ланцюжку створення вартості відновлюваних газів в Україні з інвесторами приватного сектор, враховуючи нормативні аспекти та досвід розробки декарбонізованих газів у ЄС.

У роботі Форуму візьмуть участь міжнародні фінансові інституції, інвестиційні енергетичні компанії, енергетичні трейдери, аудиторські компанії, виробники біометану.

Як взяти участь?

Звертаємо увагу, що для участі у заході необхідно зареєструватися!

Взяти участь у форумі онлайн

Для участі у події онлайн необхідно зареєструватися за цим посиланням: https://forms.gle/MEnhhszudZLU8i7p6

Усі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн-семінару напередодні події.

Взяти участь у форумі особисто

Для участі у події особисто необхідно зареєструватися за цим посиланням: https://www.energy-community.org/events/2023/09/GFUkraine.html?utm_source=mailing&utm_content=eventLink&utm_campaign=savethedate.

Якщо у вас ще немає облікового запису, спочатку створіть логін і підтвердьте обліковий запис. Увійшовши, ви можете продовжити реєстрацію на подію. З організаційних міркувань просимо обовʼязково зареєструватися на подію, бажано не пізніше 25 вересня 2023 року.

Також рекомендуємо забронювати житло якнайшвидше через високий попит на житло у Відні під час проведення заходу.

Якщо вам потрібен лист-запрошення, який підтверджуватиме мету та обставини вашої подорожі, будь ласка, зверніться до пані Аліні Покас: Ms Alina Pokas, alina.pokas@energy-community.org.

Завантажити попередню програму заходу


Повідомляємо, що черговий 18-й газовий форум Енергетичного співтовариства відбудеться паралельно з цим Форумом, 28 вересня 2023 року, на тому ж місці.