Європейський Союз (ЄС) є одним із найбільших виробників соломи у світі (близько 13 відсотків світового виробництва зернових у 2013 році). Велика частина цієї соломи не використовується досі, проте її енергетичний потенціал вкрай важливий.

Річне виробництво зернових дає величезну кількість соломи, оскільки кожен гектар зернових дає від 2 до 3 тонн соломи. Більша частина соломи не використовується безпосередньо, а просто заорюється.За даними нідерландської компанії біогазових технологій HoSt, одна тонна збродженої соломи може давати 300–400 нм3 біогазу, з якого можна виробити близько 180–250 нм3 біометану (еквівалента викопного природного газу).

Енергетичне використання соломи

Існує чотири шляхи енергетичного використання соломи:

  • ферментація для рідкого біопалива;
  • анаеробне зброджування для біогазу;
  • спалювання для отримання тепла та/або електроенергії;
  • газифікація для синтез-газу.

У контексті відмови від російського природного газу та політики протидії зміні клімату виробництво біогазу сає все більш актуальним.

На сьогодні для виробництва біогазу та біометану можна використовувати лише сільськогосподарські залишки як вхідні потоки, навіть без потреби в енергетичних рослинах.

Про складнощі з використанням соломи як джерела енергії читайте на платформі SAF.

Біогазова установка в Болгарії

На сьогодні ця компанія експлуатує біогазову установку у Чорноземені (Болгарія) на основі гною потужністю 1,5 МВт у Болгарії з окремою лінією з додавання соломи. Це була перша подібна установка. Використовується близько 50 000 тонн на рік коров’ячого гною, збродженого разом із кукурудзяним силосом і соломою.

Тут є спеціальна система подачі твердих речовин, система введення рідини, що складається з насоса та різака, двох резервуарів для зброджування об’ємом по 2 174 м3, одного резервуару після пост-зброджування об’ємом 2 174 м3, системи сепараторів, резервуарів для подальшого зберігання та адмінбудівлі з кімнатою управління та обігріву, генераторною установкою 1,5 МВт, а також кімнатою для оператора.

Тут є також спеціально розроблена система подачі соломи. Тюки соломи розміщуються на великому конвеєрі, на якому вони обробляються та подаваються до розбивача тюків. Тут відбувається перше початкове зменшення розміру перед подрібненням. Подрібнення відбувається настільки, щоб порушити трубчасту структуру та запобігти випливанню на поверхню.

Спеціальна лопатева технологія змішування в поєднанні з пропелерними міксерами гарантує відсутність плаваючих шарів. Крім того, рециркуляція забезпечує збереження ферментів і бактерій, що покращує здатність до розкладання.

Також на платформі SAF ви зайдете інформацію про подальше використання поживних речовин.

Джерело: стаття “Цінність соломи для виробництва біогазу — біогазова установка в Болгарії від Host” на платформі SAF.

SAF – це комунікаційний майданчик, який об’єднує стейкхолдерів у галузі агробізнесу та спрямований на встановлення потужних зв’язків між гравцями ринку та запровадження сталих підходів у сільському господарстві.

Для цієї платформи наша команда готує перевірену фахову інформацію щодо сектору біоенергетики.


Нагадаємо, що UABIO є партнером платформи сталого агробізнесу SAF від Європейського банку реконструкції і розвитку.