6 травня Агентство з відновлюваної енергетики разом із UABIO в рамках виконання проекту “Сприяння енергетичній безпеці та сталому розвитку місцевих громад в Україні”, за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні провели онлайн-семінар “Сприяння енергетичній безпеці та сталому розвитку місцевих громад в Черкаській області”.

У семінарі через онлайн-платформу та в режимі перегляду онлайн-трансляції у реальному часі загалом долучилися понад 400 учасників, серед яких представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, міжноародних організацій, банківських установ, приватних компаній (аграрні підприємтва, виробники біопалив), громадських організацій, наукових установ, ЗВО та ЗМІ.

Семінар організовано в межах виконання проєкту “Сприяння енергетичній безпеці та сталому розвитку місцевих громад в Україні”.  Мета проєкту – сприяти зменшенню залежності 8 областей України від викопних палив шляхом інформування про можливості впровадження ефективних технологій доступних відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). У проєкті запланована серія семінарів з питань розвитку енергетичної незалежності місцевих громад на основі Посібника, підготовленого в рамках проєкту.

Презентації спікерів:

Програма онлайн-семінару

Відеозапис події (з таймінгом):

Матеріали всіх семінарів проєкту


За підтримки: Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Дискладамація: Точка зору, відображена у виступах спікерів семінару може не співпадати з офіційною позицією уряду США