БАУ прийняла участь у конференції Nordic Baltic Bioenergy 2016
Голова Правління БАУ Георгій Гелетуха прийняв участь у конференції Nordic Baltic Bioenergy Conference, яка проходила 19-21 квітня 2016 року у місті Вільнус, Латвія. У своєму першому виступі Георгій Гелетуха, як радник Голови Держенергоефективності розповів про стан, можливості та перспективи енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні. Також, як голова Біоенергетичної асоціації України, Георгій Гелетуха розповів про розвиток та перспективи біоенергетики в Україні.