Дата: 27-28 жовтня 2021 року
Формат: онлайн

Глобальні зміни у комунікаціях, спричинені пандемією, стали імпульсом для створення нової системи координат для ділового спілкування, головне місце в яких займатимуть діджитальні бізнес-події. 

Спілкування та співробітництво без кордонів та обмежень — саме така головна ціль 14-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2021 DIGITAL, який відбудеться 27-28 жовтня 2021 року.


Організатор SEF 2021 DIGITAL – компанія IB Centre, яка вже понад 15 років втілює на міжнародному рівні проекти у галузі енергетики та еко-інновацій та є провідним продюсером конференцій, виставок, а також навчальних програм у сфері нових енергетичних та чистих технологій від Брюселю до Алмати, які стали драйвером становлення індустрії чистих технологій та, зокрема, відновлюваної енергетики на ринках що розвиваються.

SEF 2021 DIGITAL буде представлений аудиторією, спікерами та експонентами з понад 20 країн.

Видатні експерти, які представляють лінійку спікерів SEF 2021 DIGITAL, проведуть дводенну дискусію про глобальну трансформацію енергетичного ринку, а також представлять інсайти щодо розвитку сонячної, вітрової, біо- та водневої енергетики, технологій накопичення енергії, розподіленої генерації, електротранспорту, а також нових бізнес-моделей, заснованих на передових технологіях діджиталізації та декарбонізації. 

Місія  SEF 2021 DIGITAL  об’єднати на одній платформі лідерів міжнародного ком’юніті у сфері енергетичних інновацій у новий цифровий спосіб, який не має лімітів та кордонів, для прискорення реалізації у регіоні проектів, спрямованих на декарбонізацію економіки. 

SEF 2021 DIGITAL — це дводенна унікальна онлайн-подія, присвячена ключовим сегментам відновлюваної енергетики та ринкам Європи, що розвиваються. Зокрема, увага події буде спрямована на ринки Балканських країн, Польщі, України, Молдови та країни Балтії.

Про подію

Також 27-28 жовтня відбудеться онлайн-виставка SEF 2021 DIGITAL, яка представить учасникам та відвідувачам події останні технологічні рішення для коммунікацій та промотування продукції для цільової аудиторія без географічних обмежень. Учасники та гості SEF 2021 DIGITAL зможуть відвідати віртуальні стенди компаній, перегляньте представлену продукцію та пропозиції в режимі реального часу, миттєво зв’язатись з представниками компаній через аудіо- або відео месенжер, а також відвідувати онлайн презентації та семінари компаній. Також сторони зможуть миттєво запланувати та провести відеоконференції.

SEF 2021 DIGITAL стане продовженням лінійки успішних галузевих онлайн-заходів, проведених IB Centre у 2020-2021 рр. Зокрема, 6-8 липня 2021 р. у гібридному форматі наживо та онлайн, відбулась 10-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2021, яка отримала високу оцінку її учасників у тому числі за можливості широкого охоплення міжнародної аудиторії за допомогою різноманітних інструментів онлайн комунікацій.