Дата: у зв’язку з війною проведення конференції відтерміновано на невизначений час.
Місце проведення: Готель «Прем’єр Палац», м. Київ, Україна.
Мови конференції: Англійська, українська, російська. Передбачений̆ синхронний̆ переклад.


Близько 300 учасників з понад 15 країн світу візьмуть участь у найбільшій конференції з біоенергетики в Україні та Східній Європі. Захід триватиме два дні. В межах конференції також відбудеться семінар проєкту Horizon2020 BIOFIT. У програмі близько 60 виступів світових та українських експертів.

Тематика та акценти: 

  • Розвиток біоенергетики в умовах низьких цін на природний̆ газ
  • Біоенергетика та український Green Deal
  • Агробіомаса – майбутнє біоенергетики України 
  • Аукціони vs «зелені» тарифи. Куди йти біоенергетичним проєктам? 
  • Біометан vs «зелений» водень. Що буде експортувати Україна?
  • Нове в біоенергетиці України: біоетанол, енергія побутових відходів, енергетичні плантації̈, рештки кукурудзи як паливо 
  • Успішні кейси і технології̈ 

Більше інформації на сайті: uabioconf.org


Учасники: бізнес: виробники обладнання та біопалив, власники біопаливних котелень, ТЕЦ та біогазових комплексів; влада: представники профільних міністерств і комітетів ВРУ, місцевих адміністрацій̆, органів місцевого самоврядування; фінансові організації: банки, інвестиційні фонди; науковці; громадські організації та об’єднання.

Організатори: Біоенергетична асоціація України, НТЦ «Біомаса», Агентство з відновлюваної енергетики (ABE), Інститут технічної теплофізики НАН України.


Захід відбудеться за підтримки: Світової біоенергетичної асоціації (World Bioenergy Association), Європейської біоенергетичної асоціації (Bioenergy Europe), Європейської біогазової асоціації (European Biogas Association), ГС Global 100RE Ukraine; а також: Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Міністерства розвитку громад та територій України, Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Запрошуємо представників медіа взяти участь у заході!