16 червня у межах проєкту UABIO Fridays відбулася фахова дискусія на тему «Технології та обладнання GEA для виробництва біоетанолу і біогазу» із представниками потужної міжнародної компанії GEA Анатолієм Чуприною та Олексієм Григоренком.

 • Анатолій Чуприна – Керівник відділів SFT (Separation and Flow Technologies) та LPT (Liquid and Powder Technologies). Працює в GEA 21 рік, закінчив НУХТ, має ступінь кандидата технічних наук;
 • Олексій Григоренко – Керівник відділу продажів SFT (Separation and Flow Technologies). Має 11 років досвіду роботи в GEA, за освітою інженер-енергетик.

Експерти виступили з цікавими презентаціями, розповівши про досвід компанії, а також відповіли на запитання учасників. Модерував захід голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха.

Ключові питання, які обговорили у межах виступів:

 1. Технології та обладнання GEA для виробництва спирту та біоетанолу, а саме:
  • Технології дистиляції;
  • Випарні установки для освітленої барди;
  • Відцентрове обладнання у процесах виробництва спирту та біоетанолу.
 2. Загальний огляд технологій SFT Environmental, а саме:
  • Застосування декантерів у процесі зневоднення при виробництві біогазу;
  • Досвід застосування в Україні;
  • Презентація експериментальної мобільної установки, що застосовується для дослідних робіт в Україні.
Технології та обладнання GEA для виробництва біоетанолу і біогазу

Варто зазначити, що GEA є одним із найбільших у світі постачальників систем для харчової промисловості, виробництва напоїв і фармацевтичного сектору. У портфоліо компанії: машини та установки, а також передові технологічні процеси, компоненти та комплексні послуги, зокрема у сфері виробництва біогазу та біоетанолу. Рекомендуємо відвідати сайт компанії, щоб дізнатися більше.

Завантажити презентацію Анатолія Чуприни

Завантажити презентацію Олексія Григоренка

Завантажити інтерактивну брошуру про GEA Environmental

Онлайн-семінари UABIO Fridays відбуваються за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Нагадуємо, ми запровадили формат “Один експерт — розгорнуті та чесні відповіді”. У цьому форматі UABIO Fridays ви не побачите 10 експертів з виступами по 10 хвилин та блоком запитань/відповідей на 15 хвилин. Тут ми зустрічаємося для плідної та фахової дискусії.


Дякуємо учасникам за круті запитання, активність та насичену дискусію!