Члени БАУ Тарас Микитин та Борис Берташ взяли активну участь в оргінізації та проведенні ІІ-ого Бізнес-Форуму з агрологістики, Рівне, 23-24 листопада 2012 р.
23-24 листопада в м.Рівне пройшов ІІ-й Бізнес-Форум з агрологістики, в рамках якого з ініціативи Рівненської еколого-енергетичної групи та Рівненського центру маркетингових досліджень був проведений круглий стіл з вирощування енергетичних культур, так як в області є певні напрацювання в даному напрямку (за обласною програмою вирощування саджанців енергетичної верби створено обласний розсадник цієї енергетичнної культури у 2011 р., промислову плантацію енергетичної верби та 5 районних розсадників цієї культури в 2012 р.).
Дана проблематика стала предметом обговорення круглого столу, в якому взяли участь провідні вчені Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, фахівці Головного управління агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації, західної філії державного підприємства „ГринЕнерго” Державної агенції з інвестицій та управління національними проектами України, представники громадських організацій та підприємств регіону.
Модератором круглого столу був – Тарас Микитин, к.т.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету, Голова ради Рівненського центру маркетингових досліджень, член Біоенергетичної асоціації України. На круглому столі розглянуто широке коло питань вирощування енергетичних культур, доставки їх до споживача, переробки, проблем розвитку біоенергетики в Україні.
Учасники круглого столу рекомендували підтримати пропозиції Біоенергетичної асоціації України щодо внесення змін в оновлену Енергетичну стратегію України до 2030 р. в частині збільшення частки біоенергетики в загальному енергоспоживанні держави, довівши її до 10% загального виробництва електроенергії в Україні, а також ініціювати перед Урядом України включення енергетичної верби до переліку сільськогосподарських культур, які призначені для вирощування на землях сільськогосподарського призначення та спростити процедуру землевідводу для вирощування енергетичних культур.
Детальніше – на сайті Рівненського центру маркетингових досліджень в розділі „Останні новини”.