18 листопада відбулася онлайн-дискусія із Тарасом Миколаєнком, директором Української асоціації виробників біоетанолу, експертом із питань оподаткування підакцизної продукції, радником Комітету ВРУ з питань аграрної політики.

Під час події обговорили роль біоетанолу у гарантуванні енергетичної безпеки. Експерт розповів про свій досвід, а потім відбулося обговорення у колі зацікавлених осіб.

Теми, актуалізовані під час події

  1. Переваги виробництва біоетанолу і його використання на транспорті;
  2. Що заважає розвитку цього напряму в Україні? Як подолати ці бар‘єри? 
  3. Перспективи виробництва і споживання біоетанолу в Україні.

Досвід експерта

Тарас Миколаєнко здобув освіту в Київському національному економічному університеті, є магістром з фінансів. Очолює Українську асоціацію виробників біоетанолу.

Має досвід роботи понад 15 років у Комітетах Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, а також аграрної політики та земельних відносин.

Працював у державній продовольчій зерновій корпорації  з питань розвитку спиртової галузі, біоетанольної промисловості, питань комплексної переробки зерна. 

Засновник благодійного фонду “Фундація друзів України” та волонтерського проєкту поселень для біженців “Леостейтс”. Телеведучий 5-го каналу з 2008 по 2019 рік.

Нагадуємо, ми запровадили формат “Один експерт — розгорнуті та чесні відповіді”. У цьому форматі UABIO Fridays ви не побачите 10 експертів з виступами по 10 хвилин та блоком запитань/відповідей на 15 хвилин. Тут ми зустрічаємося для плідної та фахової дискусії.


Дякуємо учасникам за плідну дискусію!