Семінар проекту FORBIO “Перспективи вирощування сталої сировини для виробництва біопалив другого покоління в Україні”, 20-21 вересня 2017
20-21 вересня в рамках міжнародної конференції «ЕНЕРГІЯ З БІОМАСИ 2017» відбудеться семінар «Перспективи вирощування сталої сировини для виробництва біопалив другого покоління в Україні». Дана подія відбуватиметься в рамках виконання міжнародного проекту «FORBIO – Стимулювання вирощування сталої сировини для виробництва біопалив другого покоління на покинутих та забруднених землях в Європі» (Детальніше на: www.forbio-project.eu).
Метою семінару є:
- представлення перших результатів виконання проекту FORBIO: результатів оцінки агрономічної та техніко-економічної доцільності вирощування енергетичних культур на покинутих та забруднених землях в Україні з подальшим використанням даної сировини для виробництва біопалива другого покоління; результатів оцінки сталості відібраного демонстраційного ланцюжка та законодавчих бар’єрів;
- обговорення з зацікавленими сторонами та потенційними учасниками проектів економічних та неекономічних перешкод на шляху комерціалізації як вирощування енергокультур, так і їх використання для виробництва нового покоління біопалива.
В рамках семінару запланована дискусія з цільовою аудиторією, яка буде відбуватись під керівництвом представників Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФAO).
Другий день семінару буде присвячений представленням результатів вирощування енергетичних культур українськими компаніями та фахівцями з відвідуванням демонстраційної ділянки проекту FORBIO в Україні – плантації енергетичної верби компанії «Украгроенерго», що знаходяться у Іванківському районі Київської області. Дані плантації вирощуються на землях, які відносяться до категорії так званих «покинутих» – землі не оброблялись більше 15 років і тому являються цікавими для дослідження в рамках проекту FORBIO. Іванківський район також розглядається як пілотний для оцінки сталості будівництва заводу з виробництва біопалива другого покоління за критеріями, розробленими Глобальним біоенергетичним партнерством на чолі з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФAO).
Програма семінару.Запрошуємо до участі у семінарі представників: національних та місцевих органів влади, фермерів та фермерських асоціацій, промислових асоціацій та громадських організацій зацікавлених у розвитку нових та сучасних біоенергетичних технологій.
Участь у семінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.