Європейська біогазова асоціація (EBA) підготувала звіт про свою діяльність за 2020 рік:

  • Загальний огляд 2020 року.
  • Аргументи «за» відновлюваний газ.
  • Основні факти і цифри сектору.
  • Новини світової спільноти.
  • Нове покоління відновлюваного газу.

Варто зазначити, що EBA постійно відслідковує стан розвитку виробництва біогазу та біометану. Відповідно до даних, зібраних EBA для статистичного звіту за 2020 рік, виробництво біогазу починає стабілізуватися, тоді як виробництво біометану швидко зростає.

На кінець 2019 року в Європі було 18 943 біогазових установок із загальним виробництвом біогазу 15,8 млрд м3. У той же час відбулося найбільше зростання обсягів виробництва біометану до 2,4 млрд м3.

Важливі проєкти організації:

EBA разом з GIE (Gas Infrastructure Europe підготували в червні 2020 року друге видання “Європейської карти біометану”. Аналіз зібраних даних показує, що кількість біометанових заводів у Європі за 2 роки зросла на 51%, з 483 у 2018 році до 729 у 2020 році. 18 країн виробляли біометан у Європі на момент запуску карти. У Німеччині працювали 232 біометанових виробництва, у Франції 131 та у Великобританії 80.

EBA, як окремо, так і спільно зі своїми партнерами, опублікувала у 2020 році декілька документів, а також організувала ряд вебінарів із закликами до негайного початку роботи щодо скорочення викидів у транспортному секторі. Слідкуйте за нашими новинами, ми постійно інформуємо про ключові досягнення сектору.

EBA є активним учасником Групи експертів Європейської Комісії з питань регулювання добрив, що здійснює моніторинг виконання законодавства, яке мають ухвалити держави-члени не пізніше квітня 2022 року. Регламент дасть можливість переробляти окремо зібрані біологічні відходи для виробництва органічних добрив.

Про організацію: Європейська біогазова асоціація (EBA) заснована в лютому 2009 року. EBA займається активної підтримкою розгортання сталого виробництва та використання біогазу та біометану на всьому європейському континенті. Сьогодні EBA об’єднує 40 національних організацій, понад 100 наукових інститутів і компаній з Європи та за її межами.

Нагадаємо, Біоенергетична Асоціація України є членом EBA з 2019 року.


Джерело: Річний звіт Європейської біогазової асоціації (EBA Annual Report 2020)