Команда Біоенергетичної асоціації України у партнерстві з Німецькою біогазовою асоціацією (GBA) реалізовує новий проєкт — важлива ваша думка
Команда Біоенергетичної асоціації України у партнерстві з Німецькою біогазовою асоціацією (GBA) реалізовує новий важливий трьохрічний проєкт, у межах якого ми вже здійснюємо аналіз нашої діяльності, підходів до роботи, позиціювання та комунікаційної стратегії. Як ви знаєте, німецька асоціація є надзвичайно потужною та великою організацією, тому раді вивчити їх досвід.
Ми прагнемо бути ефективними, репрезентативними та актуальними, щоб внесок нашої команди у розвиток ВДЕ в Україні та енергонезалежності був максимальним.
Ми зацікавлені у розвитку та впровадженні екологічно чистих біогазових технологій в Україні, покращенні інвестиційного клімату та розбудові децентралізованої енергетичної інфраструктури.
Ми будемо раді протягом усього проєкту ми будемо вдячні кожному: нашим членам, читачам, учасникам наших подій та усім, хто вбачає у ВДЕ майбутнє, за пропозиції, відгуки та побажання.
Ми хочемо запитати вас:
- Чи корисними є наші заходи?
- Чи цікавими є наші матеріали?
- Якого контенту не вистачає (аналітики, інфографіки, мотиваційних постів, інформації про стан справ в Україні, тлумачень різних технологій, рубрики «запитання-відповіді», інформації про наших членів тощо)?
- Які теми чи питання ми розкриваємо недостатньо?
- Що б ви бачити на наших сторінках?
- У яких соціальних мережах ви б хотіли бачити UABIO?
- Чи подобаються вам ті теми, про які ми вже пишемо?
- Чи зрозуміло вам, як стати нашим членом?
- Що вас зупиняє, щоб долучитися до нас?
- Чи те, як ми реагуємо на зміни і події в енергетичному секторі, є зрозумілим?
- Чи достатньо ми комунікуємо про участь у розробці нормативно-правової бази?
- Чи хотіли б ви більше знати про членів нашої команди та експертів?
Обирайте зручний для вас спосіб, щоб розповісти нам, як стати кращими (це може бути повідомлення у соціальних мережах, лист електронною поштою або дзвінок).
Співпраця між GBA та UABIO є значним кроком до зміцнення двосторонньої співпраці у сфері відновлюваної енергетики. Проєкт буде зосереджений на виявленні потенціалу, обміні знаннями та сприянні технологічним інноваціям для сталого формування біогазової галузі в Україні.
Партнерство фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ).
Чому наша організація?
Україна має одну з найбільших площ сільськогосподарських угідь у Європі, а, отже, величезний сировинний потенціал для виробництва біогазу та біометану.
У своїй енергетичній стратегії український уряд окреслює створення інноваційної та децентралізованої енергетичної системи до 2050 року. Зміцнення біогазового сектору підтримує Україну в енергетичному переході та сприяє децентралізованому енергопостачанню, особливо в сільській місцевості з обмеженим доступом до електромереж.
Ми вбачаємо цей вектор розвитку критично важливим для України та її майбутнього! Вдячні за зворотній звʼязок!