АГРО-2020: новини біоенергетики
Карантинні обмеження змінили формати проведення багатьох заходів, проте Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2020» традиційно відбулася.
11-14 серпня у Національний Експоцентр України експерти UABIO, зокрема Семен Драгнєв, відвідали експозиції, що стосуються досягнень біоенергетики. Що важливо, інтерес до біоенергетичних технологій в Україні щороку зростає.
Аналіз інтересів учасників виставки показав, що біоенергетичне обладнання викликає значний інтерес у відвідувачів. З кожним роком вітчизняні виробники вдосконалюють технології та обладнання для енергетичного перетворення біомаси, що створює передумови для «зеленого» переходу.
Серед учасників експозиції були члени Біоенергетичної асоціації України: компанії “Волинь Кальвіс” та “Брикетуючі технології”.
Також на виставці були представлені котли на соломі John Greaves Energy, твердопаливні котли Dozaмех, брикетувальне обладнання Asket, гранулятори Техномашстрой та ГК ICK Group. Крім того, на «АГРО-2020» були представлені машини і обладнання для заготівлі і логістики біомаси, зокрема, прес-підбирачі, подрібнювачі деревини і агробіомаси, самозавантажувальні причепи для тюків, телескопічні навантажувачі тощо.
Цікаві факти про наших членів
- “Волинь-Кальвіс” виготовляє твердопаливні котли на деревині та агробіомасі, зокрема, зерновідходах. Раціональна конструкція котлів дозволяє досягти високого коефіцієнту корисної дії, при забезпечується відповідність європейським стандартам екологічної безпеки, тому викиди котлів мінімальні у всьому діапазоні потужностей. Котли можуть бути обладнані різними видами пальників і колосникових решіток та системою автоматичної паливоподачі. Завдяки використанню спеціалізованих матеріалів термін служби котлів Кальвіс (Kalvis) становить понад 10 років. Більше читайте на сайті.
- “Брикетуючі технології” виготовляють лінії для переробки сільськогосподарських і виробничих відходів в паливні брикети та гранули. Компанія постійно працює над розширенням переліку сировини для брикетування та гранулювання. Багаторічний досвід і сучасне обладнання дозволяють розробити технологію брикетування під індивідуальні потреби клієнтів. Нещодавно компанія налагодила виробництво брикетів із відходів біогазового комплексу та змішаних порід деревини лісосмуг. Обладнання підприємства включене в перелік обладнання агрокомплексу, 25% вартості яких компенсується державним бюджетом України. Більше читайте на сайті.