BTS Biogas — технологічний лідер у розробці та будівництві біогазових і біометанових установок, який працює на французькому ринку з 2014 року. Компанія має 11 заводів, що функціонують, 9 об’єктів — на стадії будівництва, а також ще 10 установок на етапі проєктування.

Будівництво двох нових біогазових установок у Бретані та Верхній Франції зміцнює позиції BTS Biogas на трансальпійському ринку. Обидва проєкти передбачають виробництво сільськогосподарського біогазу. Розповідаємо більше, акумулюємо досвід.

Проєкт Oudon Biogaz

Компанія Oudon Biogaz, що має 72 ферми регіоні Лаура, запроваджує проєкт з виробництва сільськогосподарського біогазу.

У квітні минулого року Oudon Biogas заклала першу цеглину заводу, який буде побудовано за технологією анаеробного зброджування і почне працювати в 2023 році.

Понад 140 000 тонн гною, виробленого на її 72 фермах, буде відновлюватися. 85% сировини є побічними продуктами сільського господарства, такими як гній, гній і солома. 👉Зернові відходи та місцеві побічні продукти агропромислового виробництва також можуть використовуватися для живлення заводу.

У результаті продукуватиметься 55 ГВт•год біометану на рік, що еквівалентно споживанню 9000 сімей у районі Краон.

Вироблений біогаз спрямовуватиметься в національну енергосистему та дозволить уникнути викидів приблизно 14 000 тонн CO2 в атмосферу, що еквівалентно викидам парникових газів, які утворюються 5 500 автомобілями (із середньою відстанню 20 000 км/рік).

Утворений дигестат буде використовуватися на 7700 гектарах полів ферм Oudon Biogaz, що дозволить скоротити використання хімічних добрив.

Завод Oudon Biogaz створить 10 робочих місць.

Проєкт Biomethane du Vandy

Фермери Lisières de l’Oise реалізують проєкт Biomethane du Vandy у Сент-Етьєн Руайє, Верхня Франція.

Біогазова установка почне працювати у 2023 році.

Основною сировиною, яка використовуватиметься, буде кукурудзяний силос, CIVE і буряковий жом.

Потужність установки становить близько 250 Нм3/год.

Завод дозволить виробляти зелену енергію для 3000 сімей у цьому районі.

Робота Biomethane du Vandy дасть можливість створити 4 безпосередні робочі місця.

Проєкт надасть фермерам доступ до дигестату, натурального добрива з агрономічними характеристиками, здатного замінити хімічні добрива.