Дата: 16-17 листопада 2018 року
Розташування: м. Львів, Україна, BankHotel Lviv, вул Листопадового Чину, 8 

“Дні зеленої економіки 2018 є платформою для розвитку та взаємодії бізнесу, зміцнення спроможності учасників ринків, ознайомлення з успішними бізнес-кейсами і бізнес-моделями та налагодження нових контактів. Міжнародні експерти, провідні гравці ринку, спільно з учасниками конференції, розглянуть та проаналізують перспективи українського ринку біоенергетики та еволюцію бізнес-моделей, а також вперше подискутують щодо ринків твердих побутових відходів (ТПВ) та відходів електричного та електронного обладнання (ВЕЕО).

Детальніша інформація на сайті http://green-economy-days.com/ 
Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму.

Програма реалізується Центром підтримки бізнесу у м. Львів, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks у рамках ініціативи #EU4Business за підтримки ЄБРР.

У разі виникнення додаткових запитань щодо:
- реєстрації та участі звертайтесь до Ірини Бурбило - ib@ppv.net.ua, +380 67 6529660;
- пропозицій партнерства - Ярослава Мелеха - ym@ppv.net.ua, +380 67 3410224.

Ecotransformation-oscar-2018

Дата: 17 грудня 2018 р.
Місце: м. Київ, Premier Palace Hotel, бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29
Організатор: проект «Екологія підприємства».

Вперше в Україні буде вручено відзнаки «ЕКОтрансформація-2018» за досягнення у сфері екологічної безпеки! Будуть нагороджені ті, хто протягом року впливав на зелені зміни, долав перепони ти знаходив рішення задля екологічної трансформації держави та бізнесу!

Вручення Еко-оскарів відбудеться в рамках бізнес-форуму «ЕКОтрансформація України. Стейкхолдери зелених змін-2018».

Лідери представлять свої головні досягнення, кращі реалізовані еко-рішення, поділяться перспективними векторами розвитку українського бізнесу задля екологічної безпеки та стабільного розвитку.

Захід об’єднає тих, хто у 2018 році:

 • Успішно втілював законодавчі зміни та формував сприятливий інвестиційний клімат
 • Фінансував та консультував екологічні проекти
 • Модернізував виробництво та впроваджував сучасні еко-технології
 • Успішно реалізував зелені ініціативи
 • Працював над створенням дієвої платформи задля зелених змін

В програмі бізнес-форуму «ЕКОтрансформація України. Стейкхолдери зелених змін-2018»:

 • понад 50 виступів
 • понад 300 учасників
 • понад 6 годин презентацій екологічних кейсів

>>ПРОГРАМА<<

Усіх номінантів, спікерів та контакти організаторів Ви можете переглянути на сайті проекту.

biomass-trade-summit-europe-2019.jpgДата: 6-9 листопада 2018 року
Розташування: Ріміні, Італія
Ecomondo-Key Energy це головна подія присвячена новим моделям циркулярної економіки в Середземноморському регіоні. Міжнародна подія з інноваційним форматом має на меті об'єднати на єдиній платформі всі сектори циркулярної економіки: від відновлюванної сировини та ВДЕ до сталого розвитку; від транспрорта до створення розумного міста (smart city) і оптимізації промисловості.

Website: www.en.ecomondo.com/

Брошура Виставки (англійською)

Основні тематичні розділи виставки:
1. Обладнання та транспортні засоби для збору і транспортування відходів.
2. Системи зберігання і контейнери для всіх типів відходів.
3. Машинні системи та обладнання для навантаження і переміщення відходів.
4. Технології і обладнання для переробки відходів.
5. Біоенергетика.

Читати далі

Дата: 19-21 листопада 2018 року
Розташування: Київ, Україна

 

Під час Ukrainian Energy Week'18 відбудуться паралельно такі події:

 • Нафтогазовий Інвестиційний Форум (19 листопада);
 • Форум з Відновлюваної Енергетики (20 листопада);
 • Форум з Енергоефективності (21 листопада).

Голова правління Біоенергетичної Асоціації України Георгій Гелетуха виступить Спікером заходу 20 та 21 листопада на секції "Біоенергетика в Україні" 20 листопада та на секції "Стратегія розвитку енергоефективного сектору в Україні" 21 листопада.

Переваги участі у Ukrainian Energy Week'18:

Читати далі

Field trip of FORBIO workshopЩо це?
Це екологічний проект про досягнення, зміни та результати!
«ЕКОtransformation-2018»  ̶  можливість  популяризувати кращі рішення для бізнесу у впровадженні «зелених»  технологій у виробництво, інноваційні програми з енергоефективності та енергоаудиту, кращі проекти соціально-корпоративних практик екокультури  та екологічного волонтерства.

Мета проекту: сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримуючи лідерів бізнес-спільноти, які, незважаючи на економічні труднощі, поважають справжні національні цінності - повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання. 
Команда проекту прагне створити додаткові стимули підприємствам у підвищенні конкурентоздатності і якості екологічно безпечних товарів і послуг, сприяти обміну досвідом в області створення екологічних товарів і послуг, а також впровадженню екологічно безпечних технологій в виробництво, бізнес та повсякденне життя.
У грудні 2018 року, в Києві організатори «ЕКОtransformation-2018» обіцяють  провести урочисту церемонію, куди запросять всіх учасників проекту, партнерів та спонсорів. Буде підготовано та поширено спецвипуск «ЕКОлідери-2018»

Проект отримав підтримку від Мінприроди, Держенергоефективності, Держводагентство, Міністерство освіти і науки, Асоціація міст України, Перший діловий ТВ та ін.

«ЕКОtransformation-2018» - проект-крок до Оскару у сфері ЕКО!

 Детальніше: http://media-pro.com.ua/ecoaward/

Читати далі

Info Day FORBIO

Раді повідомити, що 11-12 жовтня 2018 року вже традиційно в готелі Intercontinental Kyiv відбудеться Український Газовий Форум.

Цього року, співорганізатором Українського Газового Форуму виступить Біоенергетична асоціація України, яка залучена до організації секції біогазу і біометану.

Цьогоріч вчетверте міжнародна спільнота збереться для обговорення проблем, що наразі існують  на газовому ринку України, запропонують шляхи впровадження ринкових механізмів у газовому секторі та внесуть пропозиції, як зробити газовий ринок України більш прозорим та конкурентним. Форум відрізняється від інших подій, насамперед, дискусійним дискурсом, високим фаховим рівнем дебатів і багатогранністю підходів до з’ясування «газових» проблем.

Якщо порядки денні попередніх конференцій мали на меті прояснити ситуацію з наявними успіхами та невдачами реформування українського газового ринку, то цього року організатори пропонують поставити на чільне місце запитання: Коли ж газовий ринок України зможе стати конкурентним і відкритим? На думку організаторів, відповідь потребує розширення горизонтів реформ і з’ясування шляхів виходу із пасток, в які на деяких напрямах потрапила газова галузь.

Cеред учасників Форуму: іноземні та українські газові компанії, світові експертні співтовариства, владні і представницькі інституції.

Website Форуму: ukrgasforum.com

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська 2A, готель Intercontinental Kyiv

>> ПРОГРАМА <<

>>РЕЄСТРАЦІЯ<<

Матеріали попередніх заходів Українського Газового Форуму доступні тут.

biomass-trade-summit-europe-2019.jpgДата: 20-21 лютого 2019 року
Розташування: Роттердам, Нідерланди
ACI з радістю запрошує Усіх на Саміт з торгівлі біомасою в Європі. У заході візьмуть участь провідні керівники та експерти сектору торгівлі біомасою, виробники біомаси, енергетичні компанії, політики, консультанти, новатори та провідні аналітики ринку, для того, щоб обговорити останні проблеми та події в галузі. Дводенна подія дасть змогу Вам ознайомитись з останніми законодавчими змінами в галузі, а саме: Директивою по відновлюваним джерелам енергії (The Renewable Energy Directive RED II) та програмами із сталого використання біомаси (Sustainable Biomass Program SBP); із існуючими системами сертифікації біопалива; із питаннями: сталості роботи з біомасою, транспортування та логістики біомаси в екологічному контексті, майбутньої перспективи ресурсу біомаси, а також довгострокових економічних та інвестиційних стратегій.

Website: https://www.wplgroup.com/aci/event/biomass-trade/

Брошура Саміту (англійською)

Теми Саміту:

Читати далі

X Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2018» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно - енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 6-8 листопада 2018 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України.

Читати далі

Info Day FORBIOМета: Проінформувати аграріїв про потенціал, можливості та технології сталого використання агробіомаси та енергетичних культур для виробництва енергії.

Цільова аудиторія: аграрні компанії, фермери, муніципалітети, комерційні компанії, державні установи.

Організатори: Біоенергетична асоціація України, НТЦ «Біомаса»

Місце проведення: м. Черкаси, вул. Смілянська 168, Конференц зал

>> ПРОГРАМА <<

>>РЕЄСТРАЦІЯ<<

Інфо день проходитиме в рамках Міжнародного агропромислового експо-фесту AGROSHOW Ukraine 2018

Доступні матеріали попередніх заходів в рамках проекту FORBIO:

Матеріали Семінару FORBIO "Енергетичні культури від вирощування до використання. Зарубіжний і вітчизняний досвід", 21 Лютого 2018 р. та ФОТОЗВІТ;

Матеріали Інформаційного дня FORBIO "Вирощування біоенергетичної сировини – додатковий дохід для аграріїв", 12 Грудня 2017 р. та ФОТОЗВІТ;

Матеріали Семінару FORBIO "Перспективи вирощування сталої сировини для виробництва біопалив другого покоління в Україні", 20-21 Вересня 2017 р. та ФОТОЗВІТ.

Дата: 6-7 лютого 2019 року
Розташування: Мадрид, Іспанія 

Дводенний захід об'єднає ключових зацікавлених сторін з усіх напрямків водневої промисловості для обговорення необхідних економічних та інфраструктурних інновацій задля розвитку сталого енергоносія майбутнього. Ключовими дискусіями охоплюватимуть питання монетизації, впровадження новітніх технологій, оптимізації використання матеріалів, виробництва та транспортування.

Основними завданнями галузі є:

 • Знизити вартість виробництва систем паливних елементів
 • Збільшити електричну ефективність та довговічність використаних різних паливних елементів
 • Використання водню - як допоміжного засобу при впроваджені поновлюваних джерел енергії

Тематика Саміту охоплюватиме такі питання:

 • Огляд фактичного ринку водню та паливних елементів
 • Можливості, представлені "водневою" політикою та нормами ЄС
 • Витрати при розвитку технологій
 • Декарбонізація енергетичних галузей з використанням водню
 • Збільшення внутрішньої ефективності використання паливних елементів
 • Регіональні ініціативи зеленого водню
 • Застосування водневих паливних елементів в автомобілях
 • Декарбонізація важких галузей логістики
Інформаційну брошуру з програмою Саміту Ви можете переглянути тут.

Більше інформації Ви можете переглянути на сайті Саміту.