22 листопада 2022 року відбувся онлайн-семінар «Використання альтернативних видів палива в авіаційному та водному транспорті» у межах виконання проєкту «Техніко-економічне обґрунтування використання альтернативних видів палива в авіаційному та водному транспорті», за підтримки ПРООН у межах проєкту EU4Сlimate.

Огранізували подію громадська організація «Агентство з відновлюваної енергетики» і громадська спілка «Біоенергетична асоціація України».

Використання альтернативних видів палива в авіаційному та водному транспорті

Метою проведення вебінару для представників профільних міністерств, відомств та бізнес-асоціацій є підвищення їх обізнаності щодо можливостей використання альтернативних видів палива в авіаційному та водному транспорті, а також представлення початкових рекомендацій для удосконалення українського законодавства в цих сферах. 

Під час заходу відбулася презентація проєкту EU4Сlimate, а також з презентаціями виступили екссперти, розкривши такі питання:

  • Порівняльний аналіз альтернативних палив в авіації;
  • Порівняльний аналіз альтернативних палив в водному транспорті;
  • Проєкт рекомендацій з удосконалення законодавства для розвитку використання альтернативних видів палива в авіаційному та водному транспорті України;
  • Перспективи виробництва та використання альтернативних видів палива в авіаційному та водному транспорті в Україні.

Відеозапис події (з таймінгом)

Презентації спікерів

Звіти проєкту


Про проєкт

Проєкт EU4Climate допомагає урядам шести країн Східного партнерства ЄС – Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України – впроваджувати заходи проти зміни клімату. Він підтримує країни в удосконаленні кліматичної політики та законодавства, які сприяють їх розвитку з низьким рівнем викидів і стійкості до зміни клімату, а також їхні зобов’язання щодо Паризької угоди про зміну клімату. Головною метою проєкту є обмеження впливу зміни клімату на життя громадян та підвищення стійкості населення до таких змін. EU4Climate фінансується Європейським Союзом (ЄС) і виконується Програмою розвитку ООН (ПРООН).